Новини

День фахівця в бібліотеці університету

Зустрічі з цікавими особистостями вже стали доброю традицією в бібліотеці університету. Особливими є зустрічі з педагогами вишу, які багато років працюють на науковій і викладацькій ниві і їхній досвід важливий і корисний молодим педагогам і тим, хто лише починає свій науковий шлях – аспірантам. Так, 20 березня у межах Днів інформації, які наразі проходять в книгозбірні, відбувся День фахівця, на який  колектив бібліотеки запросив доктора педагогічних наук, професора, завідувачку кафедри  менеджменту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Ларису Сігаєву.

Лариса Євгеніївна розповіла про свій життєвий і професійний шлях, який вона пройшла, починаючи від учителя, історію становлення науки андрагогіки в Україні, підготовку підручників, словників, розробку нових навчальних курсів для студентів тощо. З особливою теплотою і вдячністю науковець розповіла про людей, які працювали поряд  з нею, допомагали в будь-яких ситуаціях, давали мудрі поради, сприяли її становленню як особистості і як науковця в галузі освіти дорослих. Лариса Євгеніївна наголосила, що їй завжди подобалася її робота, бо була для неї цікавою, а головними правилами її життя були прагнення до навчання, бажання працювати і бути вдячною.

Всі присутні могли ознайомитися з книжковою виставкою, створеною бібліотекарями університетської книгозбірні. На ній була представлена колекція дарів з особової бібліотеки Лариси Сігаєвої та праці науковця з фонду бібліотеки.

На зустрічі були присутні бібліотекарі, викладачі, аспіранти.

Тетяна Деркач, провідний бібліотекар

Read 60 times

Join Our Newsletter

Signup to hear the latest from our company by joining our newsletter program below.