Новини

Сузір’я кращих читачів

Не дивлячись на бурхливий розвиток електроніки, Інтернету, роль класичних бібліотек зараз анітрохи не зменшилася, навіть навпаки, швидше збільшилася. Сьогодні бібліотека вишу це «склад» якісної літератури, унікальної інформації, якої  немає в Інтернеті. У бібліотеці можна навчатися і відпочивати. Бібліотека це потужний осередок знань. У ній – новинки і раритети на паперових і електронних носіях, зручність і швидкість пошуку потрібної інформації.

У кожній бібліотеці є своє коло постійних відвідувачів читачів, які приходять туди із задоволенням, і які знають, що їм завжди раді.

15 березня в читальній залі «Чумацький шлях» відбувся урочистий захід, на якому співробітники університетської книгозбірні подякували своїм найкращим читачам за співпрацю та відданість бібліотеці. Відбулося нагородження кращих читачів з присвоєнням звання «Почесний читач 2017 року» та відзначенням подарунками – квітами і книгами. Ними стали:

Мартинюк Анатолій Кирилович (викладач),

Мартинюк Тетяна Володимирівна (викладач),

Головань Аліна Дмитрівна (студентка філологічного ф-ту, II курс),

Давидов Денис Іванович (студент історичного факультету, I курс),

Назаренко Марта Михайлівна (студентка філологічного ф-ту, II курс),

Рожкова Анна Валеріївна (студентка філологічного факультету, II курс),

Циганкова Анастасія Юріївна (студентка філологічного ф-ту, II курс),

Щербина Олег Олегович (студент історичного факультету, IV курс).

Колектив бібліотеки висловив подяку викладачці університету Носаченко Тетяні Борисівні за багаторічну творчу співпрацю та популяризацію роботи і фондів книгозбірні.

На заході панувала тепла, затишна, святкова атмосфера. Гості у своїх виступах зазначали, що бібліотека їм дуже допомагає у навчанні і науковій діяльності, дякували бібліотекарям за кваліфіковане обслуговування. Слух радували музичні твори у виконанні студентів Сіки Юрія (акордеон), Куделі Миколи (баян) Фесенка Микити (саксофон).

Директор бібліотеки Ольга Шкира сказала, що всі співробітники задоволені, що у нашої бібліотеки є такі талановиті, розумні, активні користувачі, перевірені часом друзі.

Тетяна Деркач, провідний бібліотекар

Read 234 times