Новини

Побачив світ навчально-методичний посібник «Лікувальна фізична культура»

Нещодавно вийшов друком навчально-методичний посібник «Лікувальна фізична культура» авторами якого є  кандидат історичних наук, викладач, науковець в галузі історії біологічних наук Юрій Козубенко та старший лаборант кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології Марія Буц.
Рецензентами підручника є доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології Надія Коцур, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наталія Пангелова,  доктор медичних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії гігієни навчальної діяльності дітей ДУ Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України» Світлана Гозак.

У навчально-методичному посібнику подано матеріал, що спрямований на вивчення студентами питань, які стосуються відношення хворих щляхом застосування форм та засобів лікувальної фізичної культури.

Звертається увага на показання та протипоказання щодо виконання тих чи інших фізичних вправ, залежно від стану хворого та стадії перебігу культури при різних хворобах та травмах у лікарняному й після лікарняному періодах реабілітації.

Ознайомитися з підручником можна у книгозбірні університету.

Редакція газети «Педагогічні обрії»

Read 285 times