Круглий стіл «Роль і значення води у житті суспільства» до Міжнародного дня біологічного різноманіття – запрошуємо усіх небайдужих

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Анонси > Круглий стіл «Роль і значення води у житті суспільства» до Міжнародного дня біологічного різноманіття – запрошуємо усіх небайдужих

У вівторок, 25 травня 2021 року о 11:00 в інформаційно-ресурсній залі «Чумацький шлях» відбудеться круглий стіл «Роль і значення води у житті суспільства». Захід проходитиме у рамках проєкту «День творчої ініціативи» на базі бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Міжнародний день біологічного різноманіття (International Day for Biological Diversity, IDB) оголошено Генеральною Асамблеєю ООН для залучення уваги до проблем біорізноманіття. Починаючи з 2000 року, відзначається 22 травня. Це чудова нагода вкотре згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за це для нинішніх та прийдешніх поколінь, адже, внаслідок господарювання людини, значно змінюються ландшафти, середовища існування та гідрологічні умови територій.

Про роль і значення води, дослідження водних ресурсів України та, зокрема, Переяславщини, знаки-символи води у мистецтві розкажуть учасники заходу: викладачі кафедри біології, методології та методики навчання, кафедри географії, екології і методики навчання, кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання, здобувачі вищої освіти ОП «Біологія. Здоров’я людини» та ОП «Географія», і співробітники наукової бібліотеки університету.

Програма заходу тут: прес-реліз.

Покликання для приєднання на платформі Microsoft Teams: https://cutt.ly/snqDG15

Запрошуємо до діалогу про цінність води усіх небайдужих!

 

Прес-центр бібліотеки

Перейти до вмісту