Clarivate українською: свіжий перелік безкоштовних вебінарів, які відбудуться у травні й не лише

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вебінари > Clarivate українською: свіжий перелік безкоштовних вебінарів, які відбудуться у травні й не лише

«Травневі свята буяють» – співає відомий український кантрі-гурт «Пирятин», а разом з тим платформа «Clarivate» сповіщає науковій спільноті викладачів та здобувачів нашого університету про чергову змогу долучитися до серії безкоштовних вебінарів, які з 11 по 14 травня проходитимуть у двох повторах – о 10:15-11:15 та о 16:15-17:15 у програмі Webex за умов попередньої реєстрації. Поза тим, на численні прохання щодня о 13:13 відповідний вебінар буде транслюватися на youtube-каналі організаторів. Крім того, задля отримання матеріалів зібрання завжди можна лишити заявку в онлайн-анкеті, а для отримання презентацій – тут. Тож не баріться – обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Як це буває завжди, організаторами передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідав більше 90 % основного часу вебінару. Надходитимуть вони адресатам протягом трьох днів від дати проведення.

11 травня

Тема: «Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection»

Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/2S5f0Bv

16:15–17:15 – https://bit.ly/3gGxsug

12 травня

Тема: «Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites»

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на запитання учасників.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3tSQOAc

16:15–17:15 – https://bit.ly/3vyQmrx

13 травня

Тема: «Пристатейна література: доступні скарби Web of Science»

Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на запитання учасників.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/2PuNLiU

16:15–17:15 – https://bit.ly/3nvThwy

14 травня

Тема: «Підбір видання для публікації»

Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання учасників.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3xrnRgX

16:15–17:15 – https://bit.ly/2RWX9fS

І це ще не все. Протягом поточного року у «Clarivate» чекають сковородинівців на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано відбувається вебінар українською з можливістю отримати сертифікати. Раді повідомити, що реєстрацію на всі вебінари вже відкрито, а їх теми будуть оголошуватися за місяць до дати проведення. Покликання на реєстрацію та дати вже тут:

13 травня 2021https://bit.ly/3nvThwy

10 червня 2021https://bit.ly/38rG7fH

8 липня 2021https://bit.ly/35qVseq

12 серпня 2021https://bit.ly/3i71ZQU

9 вересня 2021https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня 2021https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада 2021https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021https://bit.ly/38v8WrB

Нагадуємо вам про існування україномовного сайту «Clavirate», де ви завжди можете знайти найактуальніший розклад вебінарів. Крім того, від початку 2021-го року розклад вебінарів українською на постійній основі можна переглянути у телеґрам-каналі «Analytics українською», або у оновленій фейсбук-спільноті «Наукова Кухня» чи на youtube-каналах українською та російською мовами.

«На десерт» традиційний блок корисних посилань для тих, хто дочитав до завершення: http://webofscience.com/  My.endnote.com https://publons.com/ та https://kopernio.com/.

Прес-центр бібліотеки

Перейти до вмісту