Clarivate українською. Які безкоштовні вебінари варто відвідати протягом квітня?

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вебінари > Clarivate українською. Які безкоштовні вебінари варто відвідати протягом квітня?

Разом з календарним приходом квітня платформа «Clarivate» вкотре пропонує науковій спільноті викладачів та здобувачів нашого університету долучитися до серії безкоштовних вебінарів, які традиційно проходять у двох повторах – о 10:15-11:15 та о 16:15-17:15 у програмі Webex за умов попередньої реєстрації. Обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Більше того – організаторами передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідав більше 90 % основного часу вебінару.

5 квітня 2021

Тема: «Відповідальна наукометрія»

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3ct2vGo

16:15–17:15 – https://bit.ly/3eGXVXC

6 квітня 2021

Тема: «Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання».

Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3qQyjdx

16:15–17:15 – https://bit.ly/3qTzY1H

7 квітня 2021

Тема: «Web of Science у новому інтерфейсі»

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пощуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, самоцитування їхній аналіз, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн що виконують роботи за певною темою, організацій що фінансували аналогічні дослідження. Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/2OWosFP

16:15–17:15 – https://bit.ly/2OsjHnA

8 квітня 2021

Тема: «Презентація здобутків науковця»

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection та InCites. Індекс Гірша та beamplots. Що впливає на цитованість роботи і як на неї вплинути. Робота з авторськими профілями Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3bQJdvD

16:15–17:15 – https://bit.ly/3hXu9h9

* – в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити неможна.

9 квітня 2021

Тема: «Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора»

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/2OyG1vG

16:15–17:15 – https://bit.ly/30Lh6rg

Поза тим, щоденно о 13:13–14:14 відбувається трансляція на YouTube, там же ви знайдете і записи всіх вебінарів. Не забудьте поставити нагадування, яке вчасно сповістить Вам про початок тої чи іншої трансляції. Принагідно, отримати матеріали або поставити запитання можна попередньо заповнивши цю онлайн-анкету.

Нагадаємо, що аби взяти участь у вебинарі на платформі Webex вам необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Ваші запитання залишені при реєстрації не залишаться без відповіді під час заходу. За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочніть підключення не раніше ніж за 5–10 хвилин до початку відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається вебінару електронний сертифікат учасника. Всі заходи безкоштовні, українською, на платформі WEBEX, тривалість одна година. Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

Прес-центр бібліотеки

Перейти до вмісту