Бібліотека університету поповнилася свіжими надходженнями літератури. Що нового?

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Бібліотека університету поповнилася свіжими надходженнями літератури. Що нового?

Протягом 22 березня – 3 квітня 2021 року в читальній залі імені Сигізмунда III бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі проводить Дні інформування студентів та викладачів про нові надходження книг.

До уваги користувачів запропоновано 374 назви, серед яких: видання з педагогіки, соціальної психології, корекційної педагогіки, політики, економіки, товарознавства, географії, екології, біології, дослідження про голодомор, енциклопедична, методична та художня література.

Зазначимо, що нові книги придбані за кошти університету (Видавництво «Кондор»), подаровані авторами, або ж передані науковими установами: Інститутом соціальної та політичної психології; Інститутом педагогіки; Інститутом спеціальної педагогіки; Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса; Інститутом дослідження голодомору; Інститутом енциклопедичних досліджень; видавництвом «Кліо».

Дні інформування дають можливість викладачам і студентам ознайомитися з останніми надходженнями літератури. Нові книги варті Вашої уваги і з нетерпінням чекають на свого читача. А ми висловлюємо щиру вдячність дарувальникам за поповнення книжкового фонду.

Прес-центр бібліотеки університету

Перейти до вмісту