Бібліотека отримала в дар нові книги з лінгвокультурології

LIBRARY.PHDPU > Публікації > Новини > Бібліотека отримала в дар нові книги з лінгвокультурології

Фонд бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі щороку збагачується різногалузевою літературою. Особливо цінними є примірники, подаровані книгозбірні авторами. Відтак, нещодавно фонд університетської книгозбірні поповнився двома виданнями завідувача кафедри української лінгвістики та методики навчання, кандидата педагогічних наук, професора Олександра Потапенка з дарчими написами автора.

Загалом, у фонді сковородинівської книгозбірні налічується 28 видань, автором яких є Олександр Потапенко. У бібліотеці також зберігається персональна колекція дарів Олександра Івановича. Він є активним дарувальником власних книг: словників, посібників, монографій, поетичних збірок. У бібліотеці університету неодноразово відбувалися творчі зустрічі з автором, на яких він презентував свої нові праці.

У подарованій професором монографії «Лінгвокультурологія: духовні константи культури» (Корсунь-Шевченківський, 2018) вперше розглянуто найважливіші духовні константи світової культури (вічність, свідомість, молитва та ін.). На основі холістичного, ноосферного підходів автор аналізує ціннісно-смислові аспекти сакральної лексики рідної та іноземної мов. Особливий інтерес викликають розділи про перлини світової мудрості, християнські чудеса. У книзі вміщено також вибрані поезії та переклади автора, які стали піснями і виконуються народними артистами України, звучать по радіо та телебаченню.

Ще одним поповненням книгозбірні університету стала книга «Лінгвокультурологія. Таємниці гармонії духоматерії» (Корсунь-Шевченківський, 2020), в якій автор висуває власні гіпотези, проводить дивовижні паралелі між найголовнішими константами математики, квантової фізики та матрицями, архетипами сакральної гематрії оригіналу Нового Завіту. Базуючись на засадах антропоцентризму, ноосферного, духовно-холістичного підходів, учений, усупереч академічним догмам, показує, що всі ми на планеті – Одне, що Дух та Матерія – це гармонійна система, яка утворена Логосом, Всесвітнім Розумом задля обоження людини, повернення їй істинного образу Божого.

Запрошуємо всіх охочих завітати до бібліотеки та познайомитися з новими книгами Олександра Потапенка.

Ми високо цінуємо своїх дарувальників і висловлюємо свою щиру вдячність і подяку за їх внесок в поповнення бібліотечного фонду.

Інформацію надано бібліотекою університету

Останні коментарі

    Перейти до вмісту