Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Анонси > Clarivate українською: запрошуємо взяти участь у безкоштовних вебінарах

У січні, на початку нового 2021 року, запрошуємо взяти участь у безкоштовних вебінарах українською мовою, які традиційно будуть проходити у Webex. Попереджаємо про стандартне обмеження: Webex не підтримує операційну систему ХР та відсутність останніх версій браузеру, тож варто знайти відповідну техніку своєчасно.

Для участі у вебінарах необхідна попередня реєстрація. Потрібно перейти за посиланням, яке вказане біля обраного Вами вебінару, натиснути на слово Register та заповнити анкету, після чого Вам прийде лист про підтвердження реєстрації, а за добу до початку вебінару надійде лист з нагадуванням та посиланням на сторінку підключення. Аналогічне нагадування прийде за годину до початку вебінару.

Людина, яка планує отримати доступ до статистики використання, повинна спочатку зареєструватися на платформі в установі.

Інструкція щодо того, як отримати доступ до платформи Web of Science тут.

За кілька тижнів розпочне свою роботу сайт http://clarivate.ua/, де буде розміщуватися інформація про вебінари українською.

У вівторок, 5 січня 2021 року, о 15:15-16:45 відбудеться вебінар на тему «Ресурси Clarivate для наукової діяльності». Це оглядовий вебінар можливостей платформи Web of Science у новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури із застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote. Аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом півторагодинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання, які можна залишити в реєстраційній анкеті. Вебінар розрахований на тих, хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація: https://bit.ly/3nJQzEr .

У четвер, 14 січня 2021 року, о 12:15-13:00 проходитиме вебінар на тему «Essential Science Indicators» – оглядовий 45-хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators, в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1 % цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація: https://bit.ly/3rmToxG .

Цього ж дня, 14 січня 2021 року, о 16:15-17:15 Ви зможете долучитися до вебінару «Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки». Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. У деяких країнах формалізуються вимоги до видань, в яких мають бути оприлюднені результати, що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто, через відсутність досвіду, науковці як молоді, так і з досвідом, стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь на вимоги ринку і не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях – це втрата результатів, часу, грошей і, найголовніше, репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при виборі видання, як перевірити індексацію видання, наприклад, у Web of Science Core Collection.

Реєстрація: https://bit.ly/2M3XYkl .

У четвер, 28 січня 2021 року, о 16:15-17:15 запрошуємо на вебінар «Web of Science Core Collection у новому інтерфейс». Новий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо, чи всі знайомі функції доступні лише однієї – головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати, обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді питання, які Ви поставите в реєстраційних анкетах.

Реєстрація: https://bit.ly/3nIGN5H .

Вебінари мовами Евросоюзу без сертифікатів: https://clarivate.com/webofsciencegroup/training/ .

Стаття з описом оновленої у 2019 році процедури відбору видань до Web of Science Core Collection.

Записи попередніх вебінарів на каналі YouTube. Facebook.

Електронні сертифікати учасників передбачені за кожний вебінар окремо, але лише за умови присутності не менше ніж на 90 % часу вебінару.

Прес-центр бібліотеки

Related Posts

Перейти до вмісту