Зробити доступ до знань вільним: Міжнародний тиждень відкритого доступу-2020

Уже 10-й рік поспіль у жовтні світ відзначає Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який висвітлює питання вільного доступу до наукових публікацій та даних досліджень. Цьогоріч він проходить 19-25 жовтня 2020, а його тема: «Відкритість задля вжиття заходів щодо створення структурної справедливості та інтеграції».

В Університеті Григорія Сковороди в Переяславі основним ресурсом забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень, які проводяться в сковородинівському вищому навчальному закладі, є Інституційний репозитарій ,де можна шукати та опрацьовувати повні тексти документів у режимі 24/7.

Користувачі Open Ukrainian Citation Index (OUCI) можуть швидко відшукати відкриті наукові публікації за допомогою пошукового фільтра «Відкритий доступ» – цю інформацію надає ДНТБ України за посиланням: https://dntb.gov.ua/news/open-access-week-2020.

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію про «Міжнародний тиждень відкритого доступу 2020», відвідайте сайт: www.openaccessweek.org .

Як зазначено на сайті ДНТБ України, «Міжнародний Тиждень відкритого доступу 2020» – глобальний захід, який дає можливість академічній та дослідницькій спільноті продовжити дізнаватися про потенційні переваги відкритого доступу, ділитися своїми дослідженнями з колегами та брати активну участь у пропаганді відкритого доступу як новою нормою в науці і дослідженнях.

Прес-служба бібліотеки

Останні коментарі

    Перейти до вмісту