Безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate для науковців: оприлюднено графік проведення

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Анонси > Безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate для науковців: оприлюднено графік проведення

У період з 12 по 16 жовтня 2020 року, відбудуться безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate, які покликані допомогти успішній наукової діяльності. Протягом чотирьох днів заплановано одинадцять україномовних вебінарів, зокрема передбачені трансляції о 7:15 ранку. У ході вебінарів буде висвітлено основи наукометрії і її коректного застосування, можливості референс-менеджера EndNote для швидкого і точного оформлення публікацій, створення, наповнення та використання основних авторських профілів та як і чим можуть допомогти Web of Science та InCites при подачі грантової заявки.

Програма вебінарів:

12 жовтня

Тема: «Вступ до наукометрії»

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI. Вплив відкритого доступу на розвиток науки. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора:  функції та можливості. Відповіді на запитання

Реєстрація:

7:15-8:15   https://bit.ly/3j2P3ew

16:15-17:15  https://bit.ly/3i82Peq

13 жовтня

Тема: «Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок»

Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання.

Реєстрація:

7:15-8:15  https://bit.ly/340LI9f

11:15-12:15 https://bit.ly/3j1Iclr

16:15-17:15  https://bit.ly/2FTpWMX

14 жовтня

Перерва у проведенні

15 жовтня

Тема: «Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки»

Тези: Інформація про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Детальний аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Також буде розглянуто процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проекту.

Реєстрація:

7:15-8:15 https://bit.ly/3411D7D

11:15-12:15 https://bit.ly/3kQnZiT

16:15-17:15 https://bit.ly/332566G

16 жовтня

Тема: «Профілі автора: створення, корегування, можливості»

Тези: Презентація здобутків науковця. Чому і які складнощі можуть виникнути при пошуку робіт певного автора? Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection.  Які показники окрім індексу Гірша доступні. Як можна вплинути на цитованість роботи? Розповсюдження публікацій, чи може автор розмістити роботи у відкритому доступні. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

7:15-8:15 https://bit.ly/3jkbBHT

12:15-13:15 https://bit.ly/2Hwr4X3

16:15-17:15 https://bit.ly/2Gaa08E

Певно, ви звернули увагу на те те, що організаторами щоденно пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Відтак, обирайте зручний час – реєстрацію вже відкрито, а після переходу за обраним посиланням Вам слід буде заповнити форму, що знаходиться під словом Register. Зверніть увагу, що вебінар проходитиме на платформі «Webex», а технічні обмеження є стандартними: операційна система вище ХР, остання версія браузера.

Зазначимо, що протягом тижня по закінченню серії, тим, хто прослухав не менше 90 % часу обраного вебінару, на вказану при реєстрацію електронну пошту буде надіслано сертифікат учасника. Відтак не прогавте можливість!

Інформацію надано бібліотекою університету

Related Posts

Перейти до вмісту