Вітальні слова вдячності українській поетесі Людмилі Михайлівні Скирді

15 вересня 2020 року святкує свій день народження  відома українська поетеса, книги якої перекладено усіма офіційними мовами ООН, літературознавиця, культурологиня, перекладачка, заслужена діячка мистецтв України Людмила Скирда. Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі та увесь колектив альма-матер надсилає свої сердечні вітання Людмилі Михайлівні та бажає їй щастя, добробуту, оптимізму й невичерпної творчої наснаги.

Започаткувала роки спілкування та співпраці бібліотеки університету та родини дипломата Юрія Костенка і поетеси Людмили Скирди творча зустріч з Людмилою Михайлівною, яка відбулася в університеті 10 квітня 2013 року. Тоді усі охочі мали гарну можливість познайомитися з новими поетичними збірками, більше дізнатися про творчу професію, взяти участь в цікавій розмові. Людмила Михайлівна подарувала бібліотеці свої нові книги. Наразі у фондах бібліотеки налічується більше 30-ти видань різними мовами, що презентують творчий шлях поетеси.

Нам надзвичайно приємно констатувати, що особливе місце серед персональних колекцій дарів університетської бібліотеки належить саме колекції родини дипломата та поетеси, яка формується у книгозбірні з 2013 року та періодично поповнюється новими книгами з особистої бібліотеки дарувальників. Книги з різних галузей знань та авторські видання, подаровані цією родиною, є світлим свідченням того, що традиція меценатства та дарування книг, яка віддавна існує в Україні, продовжується і нині.

Ми висловлюємо велику вдячність родині за видання, передані в руки бібліотекарів та до сердець читачів. Бажаємо шановній іменинниці нових творчих успіхів та здобутків!

Бібліотека університету

Leave a Reply

Останні коментарі

    Перейти до вмісту