Стало відомо, хто став кращими читачами сковородинівської книгозбірні у 2019 році

Вже стало доброю традицією щорічно проводити у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» конкурс «Читач року», де з року в рік «змагаються» найактивніші і найзавзятіші читачі бібліотеки вишу – викладачі, студенти, аспіранти, докторанти та співробітники університету Переяслава. У 2019 році конкурс також здобув велику популярність в університетських книголюбів, які поставилися до участі в ньому з великою відповідальністю – протягом цілого року вони користувалися ресурсною базою книгозбірні, цікавилися оновленнями у її фондах. І от на початку нового навчального семестру, 27 лютого 2020 року, в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях» були оголошені кращі читачі 2019 року.

Вітальне слово до учасників урочистого заходу виголосила директор бібліотеки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Ольга Шкира. Саме вона й оголосила імена тих, хто став переможцем конкурсу у 2019 році.

Назвемо їх імена і ми: Стрілець Ольга Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання педагогічного факультету; Красов Олександр Іванович – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичного виховання; Бабенко Юлія Олегівна – магістрантка VІ курсу філологічного факультету; Бондарчук Аліна Сергіївна – студентка ІІ курсу соціоісторичного факультету; Ковтун Артем Іванович – студент ІІ курсу соціоісторичного факультету; Колядич Наталія Олександрівна – студентка ІV курсу педагогічного факультету; Тимченко Катерина Сергіївна – студентка ІІІ курсу філологічного факультету; Чепіль Владислав Володимирович – студент ІІІ курсу соціоісторичного факультету; Ярошенко Світлана Дмитрівна – магістрантка VІ курсу філологічного факультету.

Слід зазначити, що під час церемонії переможців нагородили дипломами та подарунками, а завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Інна Корж представила читачам віртуальну книжкову виставку «Переяслав крізь віки: Переяслав – Переяслав-Хмельницький – Переяслав». Закінчився захід переглядом фільму «Сім чудес України: Переяслав».

Приходьте до бібліотеки, адже завдяки їй ми маємо доступ до якісної інформації, що допомагає покращити наше навчання та удосконалити навички. Університет Григорія Сковороди у Переяславі забезпечує студентів однією з найкращих бібліотек, яка має величезну кількість навчальної і наукової літератури з усіх педагогічних галузей і атмосфери добра й підтримки, що є необхідним, аби дихати повітрям літератури, багато читати, навчатися та думати. Хто знає, можливо у 2020 році кращим читачем станете саме Ви!

Прес-центр бібліотеки вишу

Останні коментарі

    Перейти до вмісту