«Простір для комунікацій – обмін досвідом»

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > «Простір для комунікацій – обмін досвідом»

«Простір для комунікацій – обмін досвідом». Саме під такою загальною назвою заплановано провести бібліотечний регіональний міжвузівський навчально-практичний семінар. Стартував проект 23 січня 2020 року у книгозбірні Переяславського вишу і мав назву.

«Психоемоційна безпека: освітній та соціокультурний вимір». Його відвідали колеги із Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ) та Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь).

Другий етап семінару за темою «Психоемоційна безпека: реабілітаційні основи в освітньому процесі» відбувся 21 лютого 2020 р. у м. Київ в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ). Сюди, окрім заявлених учасників семінару, долучилися представники Київського національного університету технологій та дизайну і Національного університету біоресурсів та природокористування. Тож, «Секретами здоров’я та довголіття» зі слухачами поділилася Омельченко Тетяна Григорівна, доцентка кафедри здоров’я, фітнесу і рекреації НУФВСУ. З доповіддю «Формула успішних людей» та корисними порадами виступила Василенко Марина Миколаївна, доцентка кафедри здоров’я фітнесу і рекреації НУФВСУ.

А чемпіонка України з латиноамериканських танців Ягідка Дар’я провела практичне заняття «Життя без обмежень: танцетерапія». Далі учасники семінару відвідали університетський музей та чудову екскурсію, яку провела Радченко Лідія Олексіївна, професорка кафедри історії та теорії олімпійського спорту НУФВСУ на тему «Історичні аспекти: видатні постаті сфери фізичної культури та спорту».

Завершився регіональний навчально-практичний семінар дружньою зустріччю із обговоренням актуальних проблем бібліотечної галузі.

Лідія Губар, зав. відділом обслуговування

Перейти до вмісту