Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Головна

Раді вітати вас на сайті бібліотеки!

Web of Science

Help When You Need It

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів...
Read More...

Open Science in Ukraine

Why We Are The Best

Open Science in Ukraine (OSU) – проект по комплексной поддержке научных журналов в сети Интернет ...
Read More...

Google Scholar

Full Proof Plans For You

Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін...
Read More...

Вікімедіа Україна

See What We're Up To

Громадська організація «Вікімедіа Україна» сприяє розвитку Вікіпедії — вільної енциклопедії, найвідомішого проекту Фонду Вікімедіа, та інших проектів Фонду Вікімедіа...
Read More...

ТЕСТОВІ ДОСТУПИ :

Колекція статей про катастрофу на «Фукусімі» від Oxford University Press

Springer дозволив безкоштовно скачувати свої книги з науки, досліджень і математики

Антиплагіатна система StrikePlagiarism

Об'єднайте свої публікації в Scopus під єдиним профілем

 

Бібліотека інформує:

January 08, 2018

7 січня одне з найголовніших християнських свят – Різдво Христове

Щороку 7 січня весь православний світ відзначає одне з найголовніших християнських свят — Різдво Христове. Це світле свято встановлене на честь народження у плоті Сина Божого Дівою Марією. Згідно з Євангелієм Ісус Христос народився в часи правління імператора…
January 08, 2018

До відома науковців!

На сайті openscience.in.ua розміщена інформація про українські наукові журнали, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus або Web of Science. Open Science in Ukraine (OSU) – проект для комплексної підтримки наукових журналів в мережі…

Університетська бібліотека є важливим в регіоні науковим, навчальним, культурно-просвітницьким та інформаційним закладом, осередком знань, де бібліотекарі працюють в умовах швидкого розвитку інформаційної індустрії, що значно змінює характер та зміст професійних функцій і сприяє професійному іміджу бібліотеки.

Основна інформація про роботу бібліотеки, її структуру, ресурси, послуги, події представлена на сайті книгозбірні: (library.phdpu.edu.ua), який функціонує з 2008 року.

До послуг читачів 7 читальних залів на 470 місць, абонемент, 2 книгосховища, а також філіал-1, читальний зал (Інститут мови та літератури).

Активному збагаченню фондів бібліотеки сприяла співпраця з вітчизняними книготорговельними організаціями, книгообмін з бібліотеками України, співробітництво з українсько-американським доброчинним фондом «Сейбр-Світло» й іншими благодійними фондами, посольствами Фінляндії, Польщі та Франції в Україні,передання викладачами університету власних книг і приватних колекцій.

Бібліотека є соціально-комунікативною структурою вишу, здатною на високому рівні забезпечити документальну, інформаційну та когнітивну підтримку користувачів.

Experience To Trust


Consectetur dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris tristique lorem eu turpis iaculis.

Modern Business


Nam ut augue quis nulla hendrerit dignissim. Fusce vitae massa lectus. Nulla sit amet purus.

Best Technology


Consectetur dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris tristique lorem eu turpis iaculis.

Join Our Newsletter

Signup to hear the latest from our company by joining our newsletter program below.