RcA7E9Lpi

День творчої ініціативи в екочитальні

26 вересня в університетському сквері відбувся День творчої ініціативи в екочитальні. Захід, організований бібліотекою університету спільно з факультетом педагогіки та психології у межах творчого проекту «Екочитальня», був присвячений Всеукраїнському дню бібліотек та Дню працівників освіти.

З вітальними словами виступили декан факультету Л.В. Яценко, директор бібліотеки О.І. Шкира, представники Наукового студентського товариства університету М. Левченко та О. Луцик, професор кафедри педагогіки і методики дошкільної освіти Л.О. Калмикова, в яких розкрили роль бібліотеки та книги в житті кожної людини, наголосили на важливості читання. Бібліотека отримала в подарунок книги від деканату факультету педагогіки та психології, а також книги та Подяку за співпрацю від Наукового студентського товариства.

Елементи святкового оформлення майданчика - виставка книг та творчих робіт студентів «Модно читати «з дитинства», плакати з висловами про книгу і читання та ін. - сприяли розкриттю теми заходу. Студенти під керівництвом викладачів кафедри педагогіки і методики дошкільної освіти Світлани Дем’яненко, Тамари Андрєєвої, Олени Литвишко підготували цікавий театралізований виступ. Дійовими особами його були, зокрема, Підручник, Художня книжка, Словник, Енциклопедія, Довідник. Майбутні вихователі дитячих садків та психологи продемонстрували добре знання української дитячої літератури та свою готовність до майбутньої педагогічної діяльності. Студенти-учасники заходу отримали в подарунок від університетської бібліотеки книги. Наприкінці свята всіх присутніх пригостили смачними пиріжками та узваром. Екочитальня допомогла студентам зрозуміти, що активне читання збільшує можливості самореалізації для кожної людини.

 

Т. Деркач, провідний бібліотекар

 

Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут