RcA7E9Lpi

Презентація проекту міжнародної співпраці

22 березня в читальній залі «Чумацький шлях» відбулася презентація міжнародного проекту «Україна – США. Дошкілля» на тему «Суспільне виховання дошкільників у США».

Проект передбачає участь та співпрацю кафедри педагогіки і методики дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» (м. Переяслав-Хмельницький, Україна), дитячого садка «Золотий ключик» (м. Переяслав-Хмельницький, Україна), дитячого садка «Ворота знань» (м. Тампа-Лутц, Флорида, США) у Програмі міжнародного проекту «Україна – США. Дошкілля», ознайомлення з особливостями організації навчально-виховної роботи у навчально-виховному комплексі американського дошкільного закладу «Ворота знань».

Керівник проекту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики дошкільної освіти Олена Борисова розповіла про особливості дошкільної освіти в США, виховання дітей в родині, збереження традицій національної культури представниками української діаспори тощо.

Захід відбувся у рамках творчого проекту «Університетські зустрічі». На ньому були присутні студенти факультету педагогіки і психології, декан факультету Ліана Яценко, викладачі, працівники бібліотеки.

Тетяна Деркач, провідний бібліотекар

Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут