Новини
  • Register

Творча зустріч з Володимиром Портянком

9 березня відбулася творча зустріч з краєзнавцем, шевченкознавцем, колекціонером, заслуженим працівником культури України Володимиром Портянком. На ній були присутні студенти, викладачі, учні міських шкіл, шкільні бібліотекарі.

Співпраця книгозбірні з відомим в Україні збирачем творів Тараса Шевченка та про нього розпочалася більше року тому, коли Володимир Костянтинович подарував університетській бібліотеці частину Шевченківської приватної колекції.

Організаторами заходу, що відбувся у межах творчого проекту «Університетські зустрічі», були ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», бібліотека, філологічний факультет. Працівники книгозбірні вишу підготували книжкові виставки «Кобзар: феномен української культури», «Є в Шевченка народження дата, Дати смерті в Шевченка нема…», на яких експонувалися видання з особової бібліотеки В. Портянка. Всі присутні могли ознайомитися з експозиціями творчих робіт студентів педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво».

Т. Деркач, провідний бібліотекар