RcA7E9Lpi

28.11

Ґатто Д. Т.

Прихована історія американської освіти : глибоке дослідження в'язниці сучасного шкільного навчання / Д. Т. Ґатто ; пер. з англ. М. Плесак. – Львів : ДІОР-К : ІРБІС КОМІКСИ, 2016. – 413 с. – ISBN 978-966-97576-0-9

 

«Прихована історія американської освіти» розповідає про систему шкільного навчання у США від самих її витоків до сьогодення. Автор Джон Тейлор Ґатто надзвичайно ґрунтовно аналізує різні періоди і філософські течії як безпосередньо в освіті, так і в американській (а почасти і світовій) історії загалом, адже всі процеси, що відбуваються у суспільстві, є тісно пов'язаними між собою. Він викриває проблеми сучасної освіти і показує, як, коли і чому саме вони виникли. Усі твердження пана Ґатто підкріплені численними фактами як з власного досвіду, так і з досвіду його учнів і колег, а також історичними прикладами.

Окремі частини різних розділів публікувалися на сторінках таких видань, як Harper's, The Wall Street Journal, UTNE Reader, The Sun, The Whole Earth Review, YES! A Journal of Sustainable Futures, Skole, The Journal of Family Life, Homefires, The Link, The Independent Family, The Maine Scholar, DESIGNER/ builder, San Francisco Chronicle, Miami Herald, Pittsburgh Post-Gazette та інших. Деякі частини тексту були попередньо розкриті у радіопередачах Pacifica, National Public Radio і під час майже 800 публічних виступів, здійснених протягом дванадцяти років, що передували виходу книги, у кожному американському штаті й у восьми інших країнах.

«Прихована історія американської освіти» може бути доброю основою для тих, хто хоче збагнути, а відтак подолати вади сучасного шкільного навчання не тільки у США, айв Україні, адже деякі проблеми є спільними, а дещо ми запозичуємо просто тепер.

Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут