Дари і дарувальники
  • Register

Чирков С. М.

Ковчег. Колискова для смерті : роман-подорож у 333 спогадах, снах і видіннях : у 2 кн. Кн. 1 / С. М. Чирков. — Київ : Фенікс, 2013. — 480 с.

Чирков С. М.

Ковчег. Колискова для смерті : роман-подорож у 333 спогадах, снах і видіннях : у 2 кн. Кн. 2 / С. М. Чирков. — Київ : Фенікс, 2013. — 480 с.

Закривавлений чоловік і дев'ятирічний хлопчик, сховавшись у човні від липневої зливи, несподівано опиняються у центрі небаченого потопу і довго не можуть зрозуміти, що це перехід у нове життя, як було колись з праведним Ноєм, чи прощання з земним світом, адже воно, як відомо, також триває сорок днів? У романі багато незвичайного: відрубана голова сільського пічника стає відтятою головою Микити Хрущова і, зрештою, знаходить спокій на могилі лідера країни у вигляді надгробка; Сталін сам себе труїть, а такий собі Скрипаль десять разів зазирає за життєву межу і щоразу повертається. Приходять на човен і відомі у літературному світі люди, і родичі головного героя всі вони прагнуть допомогти Божу розібратися, що за злива постала над головою, куди несуть його хвилі і скільки їх знайшло притулок на тій посудині троє, двоє чи, може, й жодного і чим, зрештою, закінчиться мовчазна подорож, якщо човен-нечовен коли-небудь пристане до суходолу, якого насправді вже немає...

Читання роману "Колискова для смерті" навряд чи буде простим, але осилити його треба хоча б тому, що такого твору (дивнуватого за визначенням самого автора) у нашій літературі ще не було.

 

1

 

 

 

2

Висловлюємо подяку за подаровані книги: