22-28 жовтня 2018 року увесь відзначає Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Створення рівних умов для відкритих знань». Українська бібліотечна асоціація звернулась з листом до нашого університету, в якому запрошує бібліотеку нашого навчального закладу обєднати зусилля задля його відзначення.

Міжнародний тиждень відкритого доступу – це важливий шанс започаткувати нові дискусії, створити нові зв’язки всередині спільнот та між ними. Усе це прискорить прогрес створення більш рівноправних основ для відкритих знань.

Цьогорічна тема Тижня закликає усіх охочих обговорювати та планувати створення нових відкритих платформ, одночасно забезпечуючи їх інтегрованість, збалансованість та здатність задовольняти потреби світової спільноти з урахуванням всього їх різноманіття.

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет», спираючись на ефективність минулорічних заходів, підтримує тези і пропозиції висловлені у листі, переконаний, що цього року внесок України та нашого навчального закладу у поширення ідей відкритого доступу стане ще помітнішим і допоможе нам усім разом досягти високих результатів.

         З повною версією листа можна ознайомитися нижче: Інформаційний лист!